Еко-кролівництво

      Еко-кролівництво, на наш погляд, це насамперед утримання кролів цілий рік надворі. Завдяки цьому зростає опірність організму тварин до захворювань, поліпшуються їхні племінні й продуктивні якості, підвищується якість хутра. Жодна штучна вентиляція у приміщенні, навіть найкраща, не забезпечить надходження по-справжньому свіжого повітря.  
      У своєму господарстві ми вирощуємо породу сріблястих кролів, яких утримуємо в шедах. Цей спосіб дає можливість протягом року проводити племінну роботу. Однак мине агітуємо кролівників-любителів при розведенні тварин застосовувати його в домашніх умовах. Комусь це може бути не по кишені, а виростити кроликів високої якості можливо й іншими методами, приміром, комбінованим або вольєрним.
      Наше першочергове завдання - отримати до 6-ти окролів на рік і відібрати найкраще племінне поголів’я, адаптоване до умов  утримання надворі. Саме таких кролів ми і пропонуємо кролівникам-любителям. Придбавши їх, кожен господар сам вибере спосіб утримання залежно від своїх можливостей. Ми допоможемо професійними консультаціями, тож протягом періоду весна-літо-осінь можна отримати від однієї кролиці 3 - 4 окроли, а це 21 - 32 кроленят. У тримісячному віці вони мають живу вагу до 3 кг – не меншу, ніж у закордонних порід: каліфорнійської, новозеландської, термонської.
      Немає більш екологічно чистого продукту, ніж той, що вирощений особисто: ти знаєш, чим годуєш і як доглядаєш своїх улюбленців. Якщо це заняття до душі і є натхнення працювати, то, як кажуть, повний вперед!
 До речі, 1985 року приватний сектор виробляв понад 90% продукції кролівництва в колишньому СРСР. І сьогодні перспективу ми бачимо у відродженні кролівництва  саме у приватному секторі, тому пропонуємо господарям високоякісних племінних кролів сріблястої породи, чудово адаптованих до звичайних умов утримання на свіжому повітрі.
Купуй українське!