Племінні кролі

          Уже протягом кількох років ми проводимо серйозну роботу з формування власного високопродуктивного племінного поголів’я кролів породи Кролики Cріблястий. З цією метою було створено експериментальний майданчик. Племінний матеріал ввезено з різних господарств України.
     На сайті Міністерства аграрної політики України ми взяли нормативну документацію, яку вивчили і все викладене в ній успішно втілюємо на практиці.
    У вирощуванні кролів ми дотримуємося натуральних методів. Срібляста порода найкраще почувається на свіжому повітрі при шедовому утриманні протягом цілого року. На якість нашої продукції це має стовідсотково позитивний вплив. Ми забезпечуємо всі потреби кроликів і дбаємо про їхнє здоров’я, а також піклуємося про клієнтів, яким пропонуємо високоякісний м’ясний продукт. Також об'єктом нашого продажу є племінні кролики.  Ми пропонуємо якісних кролів для населення і господарств, які хочуть займатися кролівництвом.                                   
     Для цього створили комфортні умови утримання своїх улюбленців: захист від сонця, дощу,вітру, снігу, морозу та від гризунів (мишей) протягом усього року. Для продуктивності самців важливим фактором є освітлення взимку (16 годин на добу), годівля якісними кормами, чистота. Обов’язковими є зони віддалення між маточним поголів’ям і ремонтним молодняком, між місцем відгодівлі й карантинною зоною, де розміщені кролики з інших господарств.
     Самки дають потомство 6-ть разів на рік – приводять по 7 - 8 кроленят. З матір’ю вони перебувають до 45-ти денного віку. Потім їх відсаджують і роблять відбір: еліта,1-й, 2-й, 3-й клас за критеріями: вага, екстер’єр, густота волосяного покриву, масть, кількість дитинчат в окролі  тощо.
          Це далеко не повне висвітлення питань, пов’язаних із племінним вирощуванням кролів. Ми в цьому розібралися професійно і своїми здобутками готові поділитися з Вами. Останнім часом ми працюємо також над формуванням племені порід Кролик Бургундський і Кролик Рекс. Нашим господарством пропонуються племінні кролики  за доступними цінами. Реалізуємо живих тварин від 5-ти од.