Прайс-лист 

Тел: (096) 478-87-26; (063) 979-29-76                       Оновлено 28.02.2019р.

Найменування

Одиниця виміру

Ціна грн

Примітки

Реалізація племінного поголів’я

1

Самець племінний (7-10 місяців)

За голову

700

 Сріблястий

2

Кроленята від 2,5 до 4 місяців

За місяць

150

 Сріблястий

 

3

Самка окрільна

За голову1000Сріблястий

Різне

1

Шкура кроля сріблястий (сушена)

кг

Договірна

 На фетр

2

Шкура кроля сріблястий (вичинена)

шт

Договірна

Під замовлення

3

Шкура кроля Рекс (сушена)

шт

Договірна

 Під замовлення

4

Шкура кроля Рекс (вичинена)

шт

Договірна

 Під замовлення

  

Купити кролика ціна

     Під час кризи і обмежених ресурсів кожного покупця цікавить якісна продукція за дешевою ціною. Але давайте ж розберемося, що входить в ціну продукції під назвою «Кролик»:

ü обладнання для утримання і його амортизація;

ü робочий інвентар;

ü електроенергія для подачі води, обігріву та освітлення (16 годин протягом доби);

ü якісний корм;

ü медичні препарати для профілактики від захворювань і вакцинації поголів'я;

ü обслуговуючий персонал;

ü транспортні витрати;

ü витрати на охорону території;

ü упаковка;

ü експедиційні витрати.

    Таким чином, ми бачимо, що витратна частина досить значна. Ще звертаємо вашу увагу на те, що кролики - істоти живі, які постійно зростають і вимагають постійних витрат. Якщо не вдається своєчасно продати кролика, то він з категорії «продукція» переходить в категорію «баласт», що ще збільшує видаткову частину. При цьому ціна на енергоресурси постійно збільшується, що призводить до збільшення ціни всіх ланок ланцюга і в кінцевому підсумку веде до подорожчання кінцевої продукції. Загалом, ми розуміємо, що купити кролика за ціною низькою, причому здорового і породистого, нереально! Тому рекомендуємо купувати кролика у професіоналів своєї справи, щоб залишатися задоволеним своїм придбанням.
      Яким же чином можна знизити ціну кролика? По-перше, можна знайти господарство найближче розташоване до вас, для того, щоб заощадити на експедиційних витратах. Якщо ви приїдете своїм транспортом, кролівник може зробити знижку. Також важливо мати свої пакувальні матеріали (коробки, ящики), щоб господарству не витрачати на них кошти. По-друге, потрібно купувати кроликів деякою кількістю (для нашого господарства це від п'яти штук), тоді господарство також може скинути ціну. У нашому господарстві можна не боятися купити самця і підібрати йому самок з інших ліній, так як ми маємо п'ять ліній різної крові.

     Ось власне, основні важелі впливу на ціну. Рекомендуємо вам не економити на якості. Це буде дешевше, ніж займатися лікуванням.