Чорнобривці в раціоні кролів.

       Високоякісну м’ясну продукцію можна отримати лише в тому разі, коли кролів правильно годувати. У їхньому раціоні мають бути всі поживні речовини, необхідні для нормального розвитку. Для стимуляції росту і підвищення плодючості тварин зазвичай використовують активні добавки хімічного виробництва. Для нашого господарства це є неприпустимим.
     Однак у природі є й біологічні стимулятори, не менш ефективні. Вони містяться, зокрема, і в такій поширеній в Україні декоративній рослині, як чорнобривці. Збагативши ними раціон своїх улюбленців, ми підвищили їхню продуктивність і плодючість. Чорнобривці багаті на вітаміни А і Е, які сприяють нормальному росту й розмноженню кролів, стимулюють статеве дозрівання, тож дають змогу отримати численне та якісне потомство. Крім того, ефірні олії, які містяться в квітках, поліпшують діяльність травної системи. Результати спостережень засвідчили: при поїданні чорнобривців кролики помітно нарощують масу, підвищується їхня адаптація до змін у харчуванні.      
 Отже, споживання цих рослин позитивно впливає на організм кролів.
 Оскільки вирощування чорнобривців не потребує значних затрат, то введення їх у раціон тварин знизить витрати на годівлю та лікування від хвороб.